Redakce webu

Jiří Procházka, jpahk@tiscali.cz

Zdeněk Zvolánek, zvolanekzz@ email.cz

A mužstvo

Příprava: FC HK - Slavia 2:1, Dukla 1:3, Pardubice 2:1, Čáslav 1:0, Ondrášovka Cup rozlosován

V sobotu 9. července jsme góly Štěpána a Dvořáka porazili v Opatovicích 2:1 Slavii. Utkání sledovalo 1200 diváků, a i když trenér Kotal poslal v průběhu druhé půle do hry všechny hráče (v Opatovicích nebyl Gulajev, Voltr a Špidlen...), sestava z prvního poločasu víceméně naznačovala, jak to asi budeme na podzim hrát.

V utkání jsme byli fotbalovější a hladovější po úspěchu, Slavia ukázala, že má hodně svých problémů a na place jim to neklape.

V úterý jsem rovněž v Opatovicích podlehli Dukle 1:3, utkání se rozhodlo už v prvním poločasu, který jsme po brejcích a dost závažných chybách v defenzivě prohráli 0:3 a ještě se k tomu zranil góman Koubek, po změně stran už jen Hodas po parádní přihrávce Klapky za obranu hostí snížil.

V sobotu 16. července se na útulném hřišťátku bývalé Lokomotivy v Pardubicích hrál zápas, který byl úrovní v přípravě nejslabší, Pardubice jsme porazili po nemastném neslaném výkonu těsně 2:1, góly padaly po hrubých chybách. Nejdříve po namazaném balonu obranou Pardubic tváří v tvář gólmanovi nezaváhal Klapka, poločas ale skončil 1:1, když po trestňáku vypadl nepochopitelně Volšíkovi míč z rukou do sítě. Zápas rozhodla penalta po faulu loktem na Chlebase, zahrál ji s přehledem Fischer.
Jinak to bylo celkem o ničem (výstřelky "takyfanoušků" vč. vniknutí do hřiště ponecháváme bez komentáře), vystřídali jsme na hřišti asi 20 hráčů (chyběli mlaďáci z dorostu) nejvyšší čas zúžit kádr a ladit základní sestavu na ligu.

Ve středu 20. července jsme hráli ve Lhotě pod Libčany od 17.30 s Čáslaví, v jejíž sestavě se objevili hned 4 naši hráči, a s hubeným vítězstvím 1:0 (hlavou Chleboun pod víko po trestném kopu Fischera) můžeme být ještě spokojeni, Čáslav zlobila a nedala 3-4 tutovky.

Rozlosován byl nový ročník Ondrášovka Cupu, a los nám nebyl nijak zvlášť nakloněn, ve 2. kole pojedeme na hřiště vítěze utkání Litol - Vltavín (10. srpna), a pokud vše dopadne, jak má, tak ve 3. kole jedeme 31. srpna do Liberce (budeme v tomto kole jediná prvoligová dvojice...), a v osmifinále by nás pak čekala Slavia (dvoukolově).

10. 07. 2011 | 08:39 hod. | 2967x přečteno | autor: administrator | komentářů: 105 | přidat komentář | zdroj: admin | Informační e-mail Vytisknout článek

Oznámkujte článek jako ve škole

[akt. známka: 1,00 / počet hlasů: 5]
1   2   3   4   5

Nepřehlédněte

• [7. 2. 2011]
    Liga příští týden odstartuje, pokud nebude více než minus 12 stupňů Celsia.

Plné: 100 Kč montovaná tribuna, ostatní 90 Kč
Permanentka: 900 Kč (studenti a důchodci 500 Kč)
Zlevněné:
50 Kč (důchodci 65 let a víc, studenti)
Vstup volný:
ZTP a ZTP-P, děti do 150 cm

Partneři fan klubu

Jedenáctka, která vítězí Realitní kancelář VENUS Hradec Králové s širokou nabídkou nemovitostí - byty, rodinné domy, pozemky, kanceláře, chaty, chalupy, nebytové prostory. Prodej, pronájem nebo koupě objektů - Hradec Králové a okolí. Zajišťujeme také správu a poradenství v oblasti nemovitostí. Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky Nekuřácká restaurace na Moravském předměstí v Hradci Králové Pre-press studio v Hradci Králové Autobazar KNB Lípa