VOTROCI 2000 - oficiální stránky fan klubu fotbalového klubu FC Hradec Králové


On-line: 1 fanoušek
přihlásit se | registrovat se

Menu

 

Menu


Přihláška do fan klubu

Staň se Votrokem! Přihlaš se do našeho fan klubu.

RSS

Partneři na netu

FC Hradec Králové HC VCES Hradec Králové TV - Hradec

Podpořte

Redakce webu

Jiří Procházka, jpahk@tiscali.cz

Zdeněk Zvolánek, zvolanekzz@ email.cz


Stadion

ODS,ČSSD,HDK,KSČM to by měla být naše volba, to je nový stadion !!!

Dne 11.10. 2010 uspořádal časopis „SEDMIČKA“, který je součástí MF DNES, v hotelu GRAND předvolební beseda lídrů hlavních politických stran a subjektů (mimo KSČM) kandidujících v nadcházejících komunálních volbách v HK. Mezi přizvanými diskutéry z řad hradecké veřejnosti byl i novináři pozvaný předseda našeho fanklubu VOTROCI 2000 Jan Kotouček.

V hledišti byli mezi zhruba 70 diváky i někteří členové našeho fanklubu a další fanoušci. Beseda byla moderována profesionálním moderátorem, který nejprve představil všechny hosty včetně tzv. „sedmi statečných“- oponentních diskutérů. Potom si diskutující vylosovali karty, které byly spárovány a diskutující z řad oponentů pokládali dotazy politikům. Dle vylosování odpovídal jako první vždy politik se stejnou kartou.Potom teprve přišli na řadu ostatní politici.
Honza Kotouček se dostal k položení dotazů jako pátý v řadě. Položil otázku týkající se podpory sportu ve městě a určitých preferencí fotbalu jako dominantního sportu, ne však finančně na úkor jiných sportů. Jeho druhá otázka se pak týkala přestavby fotbalového stadionu a její podpory ze strany politiků. Jako první odpovídala na jeho otázku paní Finfrlová, lídr kandidátky ODS. Odpověděla poměrně jednoznačně, když vyjádřila podporu hradeckému fotbalu a také přestavbě fotbalového stadionu :“Je potřeba zajistit Hradci stadion tak, aby se zde liga mohla hrát.“
Hned po ní si vzal mikrofon Martin Dvořák, lídr VPM. Ten uvedl, že „páni VOTROCI už rozesílají letáky,nestačím se divit,co tam všechno je.Já ale odmítám jakoukoliv zodpovědnost za to, že tady stadion už dávno není a připomínám, že se tady v 90.letech propáslo 750 mil.korun z prodeje akcií Opatovické elektrárny. Tak si teď běžte za těmi, co vám to slíbili“. Připomínáme jen pro zajímavost, když jsme dostali tyto peníze, byl pan Dvořák primátorem. Peníze šly poté v drtivé většině do přestavby divadla a filharmonie a dalších "kulturních" aktivit. Honza Kotouček následně rozporoval jeho vyjádření pro televizi RTA minulý týden, kdy Martin Dvořák tvrdil, že s projektem jsou problémy skrz dopravní obslužnost a parkovací plochy. Na to Koty podotknul, že je zde výrazné posunutí kvality křižovatek a příjezdových komunikací,připravených ve spolupráci s Policí ČR a 1900 nových parkovacích míst v suterénu,na střeše a tribunou stadionu.Takže buďto pan Dvořák záměrně lže a nebo o stavu projektu nic neví.
Lídr HDK pan Fink vyjádřil podporu stadionu v plném rozsahu,tak, jak jej Město připravilo.K otázce rozdělování peněz chce naprostou vyváženost mezi kulturou a sportem.
Poté si vzala mikrofon paní Orgoníková,předsedkyně ČSSD,ta se netají,že je velkou fanynkou fotbalu a chce stavbu nového stadionu i podporu fotbalu.“Je to potřeba a fotbal chceme podporovat.“
To paní Bezdíčková z Věcí veřejných chce nový stadion, ale bez vedlejších komerčních ploch. Jak to však udělat,to už neřekla. Její vyjádření zavánělo malinko populismem. Všichni totiž víme,že bez obchodní a komerční části se náš stadion NEPOSTAVÍ. 259 milionů korun za pozemky + 7 mil.eur na sponzoring dávaných ECE totiž Město v současné době snad ani nemůže odmítnout. To bychom už fakt byli v Kocourkově a pro smích celé republice.
Ostatní strany jako TOP 09 (pan Nádvorník) a Změna pro Hradec (ekologičtí aktivisti) se k problému "takticky" nevyjádřili, a tak nevíme co od nich očekávat. Resumé je tedy jasné, pravicově smýšlející fanoušci nechť volí ODS (Finfrlová), levicově ČSSD(Orgoníková) a ostatní HDK (Fink,Škorpil). Tyto tři strany nás budou podporovat a stadionu nebudou házet klacky pod nohy. Ještě i KSČM jede v „naší“ linii,takže levicoví radikálové z řad fans, klidně můžete volit, stadion tím neohrozíte. Oni nám to alespoň napsali. Ostatní raději nevolte, VPM určitě NE - prosím nezaškrtávat v žádném případě ani jejich "líbivé kašpárky" (Havrda, Vodochodský apod.) - systém voleb je takový, že preferenční hlas je PŘEDEVŠÍM hlasem pro danou stranu a až potom pro zaškrtnutého kandidáta, tito kandidáti v dané stranické hierarchii nemají šanci cokoliv ovlivnit.

13. 10. 2010 | 07:31 hod. | 3336x přečteno | autor: administrator | komentářů: 1134 | přidat komentář | zdroj: admin | Informační e-mail Vytisknout článek

Oznámkujte článek jako ve škole

[akt. známka: 1,81 / počet hlasů: 21]
1   2   3   4   5  

Nepřehlédněte

  • [7. 2. 2011]
    Liga příští týden odstartuje, pokud nebude více než minus 12 stupňů Celsia.

Tabulka 1. ligy

P TÝM B
1. Sparta 40
2. Liberec 34
3. Plzeň 30
4. Ml. Boleslav 28
5. Jablonec 27
6. Příbram 27
7. Teplice 24
8. Slovácko 23
9. Dukla 20
10. Slavia 20
11. Hradec Králové 19
12. Boh. 1905 19
13. Č. Buděj. 13
14. Ostrava 10
15. Olomouc 7
16. Žižkov 7

Kalendář

<<  Září  >>     2020
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Vstupné

Plné: 100 Kč montovaná tribuna, ostatní 90 Kč
Permanentka: 900 Kč (studenti a důchodci 500 Kč)
Zlevněné:
50 Kč (důchodci 65 let a víc, studenti)
Vstup volný:
ZTP a ZTP-P, děti do 150 cm


Partneři fan klubu

Jedenáctka, která vítězí Realitní kancelář VENUS Hradec Králové s širokou nabídkou nemovitostí - byty, rodinné domy, pozemky, kanceláře, chaty, chalupy, nebytové prostory. Prodej, pronájem nebo koupě objektů - Hradec Králové a okolí. Zajišťujeme také správu a poradenství v oblasti nemovitostí. Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky Nekuřácká restaurace na Moravském předměstí v Hradci Králové Pre-press studio v Hradci Králové Autobazar KNB Lípa