VOTROCI 2000 - oficiální stránky fan klubu fotbalového klubu FC Hradec Králové


On-line: 1 fanoušek
přihlásit se | registrovat se

Menu

 

Menu


Přihláška do fan klubu

Staň se Votrokem! Přihlaš se do našeho fan klubu.

RSS

Partneři na netu

FC Hradec Králové HC VCES Hradec Králové TV - Hradec

Podpořte

Redakce webu

Jiří Procházka, jpahk@tiscali.cz

Zdeněk Zvolánek, zvolanekzz@ email.cz


Ostatní

Odpověď magistrátu města Hradec Králové

Magistrát odpověděl výboru Fan-klubu na jeho "Prohlášení k podzimní části...", které na našich stránkách otištěno.

Vynechám úvodní část a přejdu k odpovědím na jednotlivé body. Úsudek nechť si každý utvoří sám.

Ad1) Představenstvo i vedení FC HK a.s. si je plně vědomo nelichotivého postavení A mužstva po podzimní části soutěže. Celou situací se neustále zabývalo během podzimní části soutěže, včetně pohovorů, postihů a preventivních opatření. Mužstvo, ač nemělo špatnou herní tvář, tak individuálními chybami a standardními situacemi, které nazvládalo, ztrácelo obrovské množství bodů. Vedení určilo realizačnímu týmu zvýšení individuálních tréninků pro odstranění těchto nedostatků.

Ad2) Doplnění vedení klubu o sportovního ředitele řeší vedení společnosti již rok. Ačkoliv byl v létě na tuto funkci jmenován pan Miloš Mejtský, jeho náplň převážně obsahovala mládežnickou základnu. Představenstvo uložilo vedení FC HK takového člověka vytipovat a angažovat, ovšem realizace je zatím velice složitá, ať již z ekonomického hlediska, tak i odborného. Přesto tento úkol zůstává prioritní.

Ad3) Jsme velice potěšeni, že se podařilo mládežnickou základnu stabilizovat a to díky velké podpoře města HK. Za poslední 3 roky bylo investováno do nákupu mladých nadějí z celého regiónu několik miliónů korun. Co se týká "B" týmu mužů, je stav rovněž uspokojivý, ale uvědomujeme si, že jsme teprve v polovině soutěže. Pokud by se podařilo dosáhnout postupu do III. ligy, byl by to pro náš klub další úpozitivní bod.

Ad4) Fanoušci a veřejnost jsou o dění v klubu informováni na internetových stránkách klubu. Budeme se snažit množství informací zvýšit. Zveřejňování kompletních zápisů z jednání představenstva a dozorčí rady není obvyklé a obsazení těchto orgánů je dáno stanovami. Převahu má akcionář. Vzhledem k chystaným změnám, které s sebou nese vývoj o vlastnictví klubu, neuvažujeme o změně stanov ve smyslu rozšíření počtu členů statutárních orgánů.

Ad5) Pro jednání s potenciálním investorem je zřízena speciální pracovní skupina, která v současné době přpomínkuje návrhy smluv po právní stránce. Je ještě daleko k přípravné fázi o podobě a zadání projektové dokumentace samotného stadiónu. Předpokládáme, že v aktuální době budeme tyto věci s vámi řešit a vaše připomínky projednávat.

Ad6) Členové rady města i jednotlivých politických klubů si uvědomují svoji odpovědnost při přípravách smlouvy a řešení budoucnosti fotbalové arény. Jednání zastupitelstva města je věcí veřejnou a jednotlivé body jsou tak pod veřejnou kontrolou. I přes složité podmínky a vyjednávání, které stavba takového rozsahu s sebou logicky přináší, děláme vše pro zdárný průběh a dokončení fotbalové arény. Je ale nutné si uvědomit, že jsou partneři dva a městi musí hájit zájmy všech občanů města.

Ing. Martin SOUKUP náměstek primátora

02. 02. 2009 | 14:37 hod. | 3127x přečteno | autor: administrator | komentářů: 3 | přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Oznámkujte článek jako ve škole

[akt. známka: 5,00 / počet hlasů: 3]
1   2   3   4   5  

Nepřehlédněte

  • [7. 2. 2011]
    Liga příští týden odstartuje, pokud nebude více než minus 12 stupňů Celsia.

Tabulka 1. ligy

P TÝM B
1. Sparta 40
2. Liberec 34
3. Plzeň 30
4. Ml. Boleslav 28
5. Jablonec 27
6. Příbram 27
7. Teplice 24
8. Slovácko 23
9. Dukla 20
10. Slavia 20
11. Hradec Králové 19
12. Boh. 1905 19
13. Č. Buděj. 13
14. Ostrava 10
15. Olomouc 7
16. Žižkov 7

Kalendář

<<  Září  >>     2020
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Vstupné

Plné: 100 Kč montovaná tribuna, ostatní 90 Kč
Permanentka: 900 Kč (studenti a důchodci 500 Kč)
Zlevněné:
50 Kč (důchodci 65 let a víc, studenti)
Vstup volný:
ZTP a ZTP-P, děti do 150 cm


Partneři fan klubu

Jedenáctka, která vítězí Realitní kancelář VENUS Hradec Králové s širokou nabídkou nemovitostí - byty, rodinné domy, pozemky, kanceláře, chaty, chalupy, nebytové prostory. Prodej, pronájem nebo koupě objektů - Hradec Králové a okolí. Zajišťujeme také správu a poradenství v oblasti nemovitostí. Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky Nekuřácká restaurace na Moravském předměstí v Hradci Králové Pre-press studio v Hradci Králové Autobazar KNB Lípa