VOTROCI 2000 - oficiální stránky fan klubu fotbalového klubu FC Hradec Králové


On-line: 1 fanoušek
přihlásit se | registrovat se

Menu

 

Menu


Přihláška do fan klubu

Staň se Votrokem! Přihlaš se do našeho fan klubu.

RSS

Partneři na netu

FC Hradec Králové HC VCES Hradec Králové TV - Hradec

Podpořte

Redakce webu

Jiří Procházka, jpahk@tiscali.cz

Zdeněk Zvolánek, zvolanekzz@ email.cz


Ostatní

Rozhovor s ředitelem FC HK Ing. Juklem

Článek byl převzat z webu FC Hradec Králové.

V neděli jsme smolně prohráli v Čáslavi, kde jsme měli napravit domácí prohru se Sokolovem, což se nestalo. Jak na tyto výsledky reagovalo vedení klubu?
My jsme samozřejmě chtěli v Čáslavi uspět. Bohužel opak byl pravdou. Jsou to pořád stejné chyby, dostáváme góly ze standardních situací, což nás pronásleduje celý podzim. Předvedená hra nebyla špatná, ale vždy jsou alfou a omegou výsledky a ty v současné době nejsou dobré. Současný stav se snažíme řešit pohovory s hráči a trenéry. Doufejme, že to přinese své ovoce a že se dostaneme na vítěznou vlnu. Nejsem zastáncem, aby se okamžitě a radikálně měnili trenéři.

Minulý týden proběhla schůzka mezi vedením a hráči. Co se dělo nyní po zápase v Čáslavi?
Byla schůzka s trenéry, kde jsme analyzovali chyby, které nastaly během toho zápasu. Vedli jsme opět pohovory s hráči. Ti si daný stav a situaci uvědomují a není jim lhostejná. Nicméně na nich leží psychická "deka", bojí se prakticky každé standardní situace. Vždyť jsme ze současných 16 branek dostali 12 ze standartních situací, 2 z penalt a pouze dvě vyplývající ze hry. Defenzivní činnost jako taková tedy špatná není stejně jako ta ofenzivní, kde máme kvalitní hráče. Bohužel nás sráží individuální chyby při standardních situacích.

Nyní tým čeká těžký úkol proti Vítkovicím, které mají velké zkušenosti se záchranářskými pracemi. Co očekáváte od tohoto utkání?
Odpovím pouze jednou větou. Musíme bezpodmínečně vyhrát.

Odbočme od ligových starostí. Za čtrnáct dní, 29. 10. 2008, přivítáme ve 4. kole Poháru ČMFS prvoligové Teplice.
Takováto pohárová utkání jsou pro nás zpestřením. Můžeme si ověřit kvalitu kádru na úrovni prvoligových mužstev. Rádi bychom zopakovali výkon z ročníku 2005/2006, kdy jsme přešli i přes Slavii Praha. Kdyby se to opakovalo, byl bych jedině rád. Na chvíli by se alespoň zapomnělo na nelichotivé ligové výsledky a třeba to kluky nabudí a nastartuje k lepším výkonům ve 2. lize. Máme také pro toto utkání partnery, kteří věnovali do poločasové soutěže hodnotné dárky, o které budou moc diváci soutěžit. Slavnostní výkop provede diecézní biskup Mons. Dominik Duka.

Mnozí fanoušci přičítají špatné domácí výsledky stadionu. V jaké fázi je výstavba nového areálu?
Je to již obehraná písnička, že nám stadion příliš neprospívá. Ale na to se nemůžeme vymlouvat. Hřiště je všude stejné a my bychom si s tím měli umět poradit, pokud myslíme na ty nejvyšší mety. Je pravda, že výkony předvádíme lepší venku. A co se týká výstavby, probíhají jednání, kdy město ustanovilo pracovní skupinu, která má za úkol připravit veškeré podklady pro podpis smlouvy s firmou ECE. Pracovní skupina se naposledy sešla včera 13.10. 2008, kde společně s firmou ECE měla dolaďovat poslední detaily partnerské smlouvy. Já doufám, že tyto smlouvy budou vypracovány tak, aby mohli přijít ke schválení na listopadovém zastupitelstvu. Bohužel nikdo z managmentu klubu není členem pracovní skupiny, takže zase až tak detailní zprávy nemám. Klub pouze připravil potřebné podklady, aby bylo možno co nejdříve začít s výstavbou areálu.

Před dvěma lety bylo v plánu předělání areálu "Bavlna", s výstavbou potřebných ubytovacích kapacit pro mládežnickou základnu FC Hradec Králové. Neusnul tento projekt?
Projekt realizace areálu "Bavlny" je ve fázi vyřizování dotace, která by měla přijít na město z Evropské unie a v průběhu jara 2009 by se mělo začít s prováděcím projektem celého areálu "Bavlna". Já doufám, že souběh prací a činnosti které projekt přináší, bude v průběhu tří měsíců už posunut do takové míry, aby se mohly projekty realizovat.

Odbočme opět k fotbalu. Letos se dorostenecký tým pohybuje v klidnějších vodách, nežli tomu bylo v loňském roce...
Já bych prozatím vážil slova, že je na tom dorost letos dobře. Po mých loňských zkušenostech vím, že je tato soutěž nesmírně vyrovnaná a že každé zaváhání může být potrestáno. V každém zápase se zkrátka musí hrát naplno. Jedna prohra vás může stát sesun až o pět šest míst v tabulce. Takže v tomto případě se raději zdržuji projevu nadšení. Jsem jenom rád, že kluci předvádějí dobré výkony, ale zajíci se počítají až po honu. Budu jedině rád, když budeme i nadále hrát v klidných vodách tabulky. Co se týká talentů, máme stále na čem stavět. Jsou tam šikovní kluci, ale nerad bych vyzdvihoval jednotlivce, protože je to předčasné a záleží na každém, jestli se dokáže prosadit do áčka jako třeba vloni Dvořák a Lindr. Přál bych si, aby každý rok přešli do kategorie dospělých dva až tři hráči.

Na závěr se vraťme zpět k nadcházejícímu utkání proti Vítkovicím. Připravuje klub něco pro fanoušky?
Chtěli bychom se fanouškům omluvit za poslední výkony. Přesto bychom byli rádi, kdyby v této situaci hráče přišli povzbudit spíše pozitivně nežli negativně. Připravujeme akci z pohledu vstupného, kde zohledníme dosavadní výsledky. Vše se včas fanoušci dozví na našich webových stránkách. Samozřejmě budou poločasové soutěže o hodnotné ceny a jeden šťastlivec si domů odnese dres s podpisy hráčů.

14. 10. 2008 | 15:31 hod. | 2797x přečteno | autor: administrator | komentářů: 731 | přidat komentář | zdroj: web FC HK | Informační e-mail Vytisknout článek

Oznámkujte článek jako ve škole

[akt. známka: 3,67 / počet hlasů: 3]
1   2   3   4   5  

Nepřehlédněte

  • [7. 2. 2011]
    Liga příští týden odstartuje, pokud nebude více než minus 12 stupňů Celsia.

Tabulka 1. ligy

P TÝM B
1. Sparta 40
2. Liberec 34
3. Plzeň 30
4. Ml. Boleslav 28
5. Jablonec 27
6. Příbram 27
7. Teplice 24
8. Slovácko 23
9. Dukla 20
10. Slavia 20
11. Hradec Králové 19
12. Boh. 1905 19
13. Č. Buděj. 13
14. Ostrava 10
15. Olomouc 7
16. Žižkov 7

Kalendář

<<  Září  >>     2020
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Vstupné

Plné: 100 Kč montovaná tribuna, ostatní 90 Kč
Permanentka: 900 Kč (studenti a důchodci 500 Kč)
Zlevněné:
50 Kč (důchodci 65 let a víc, studenti)
Vstup volný:
ZTP a ZTP-P, děti do 150 cm


Partneři fan klubu

Jedenáctka, která vítězí Realitní kancelář VENUS Hradec Králové s širokou nabídkou nemovitostí - byty, rodinné domy, pozemky, kanceláře, chaty, chalupy, nebytové prostory. Prodej, pronájem nebo koupě objektů - Hradec Králové a okolí. Zajišťujeme také správu a poradenství v oblasti nemovitostí. Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky Nekuřácká restaurace na Moravském předměstí v Hradci Králové Pre-press studio v Hradci Králové Autobazar KNB Lípa